Iluzjonista Dawid Świstek Efekt zmiany kolorów kart

Zmiana koloru karty

Przedstawiam mój najnowszy filmik, na którym zobaczyć możecie efekt zmiany koloru karty. Uwielbiam efekty, które wyglądają jak przygotowane komputerowo. Zapewniam, że na żywo możecie zobaczyć to samo, co na filmie.

View this post on Instagram

rêvasseur

A post shared by AryMan (@arymanshow) on

Magiczna pracownia

Film nagrany został w mojej pracowni. Spędzam w niej większość wolnego czasu, ćwicząc i tworząc rekwizyty dla siebie i znajomych iluzjonistów.

Jak wspominałem w moim wpisie o tym, jak zostać iluzjonistą, przygotowanie efektu i pokazu wymaga sporego nakładu czasu. Ćwiczę przed lustrem i kamerą, by zobaczyć efekty z perspektywy widza i korygować błędy. Staram się, by każdy mój ruch był jak najbardziej naturalny, płynny oraz przyjemny w odbiorze.

Budowanie rekwizytów iluzjonistycznych to zadanie, które wymaga cierpliwości i dbałości o szczegóły. Sprawia mi jednak ogromną przyjemność oraz daje niezależność i możliwość realizacji nawet skomplikowanych efektów np. przygotowywanych na eventy biznesowe, gdzie produkty i logo klienta zamieniam na “magiczne obiekty”. Pojawienie się loga możecie zobaczyć w moim ostatnim wpisie o iluzji na imprezach firmowych.

Efekt manipulacyjny

CCChange

Jednym z moich ulubionym efektów manipulacyjnych jest spellbound – trik polegający na zamienieniu dużej srebrnej monety w czarną z chińskimi znaczkami (oraz […]