Dlaczego Dawid

Dawid Świstek to doświadczony iluzjonista, który od lat obecny jest na polskiej scenie. Zobacz, co go wyróżnia i dlaczego jest najlepszym wyborem na organizowane przez Ciebie wydarzenie.

Autorskie spektakle
Unikalny styl Dawida można określić jako surowy artyzm. Tworzy spektakle z klasą, które wywołują emocje oraz na długo zostają w pamięci. W swoich pokazach łączy elementy z różnych dziedzin sztuki np. iluzji, żonglerki kontaktowej czy teatru ruchu.

Wysoka jakość artystyczna
Dawid stawia na minimalizm na scenie, aby widz mógł w pełni skoncentrować się na przekazie. Jego strój, każdy element scenografii i rekwizyty są częścią przemyślanej koncepcji. Nie ma tu miejsca na banalne żarty i niedopracowane sztuczki.

Umiejętność prezentacji
Dawid posiada nie tylko umiejętności manualne, ale także doświadczenie aktorskie. Wie jak ważny jest wygląd, sposób poruszania i nawiązywania kontaktu z widzami, aby w napięciu obserwowali co stanie się z przedmiotami, którymi manipuluje.

Profesjonalizm poparty referencjami
Dawid jest zawsze świetnie przygotowany do występów i używa rekwizytów wysokiej jakości. Jego wieloletnie doświadczenie i rekomendacje od klientów to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie oraz odpowiedniej promocji Państwa firmy.

 Niezaprzeczalnie najlepszy iluzjonista z jakim przyszło nam pracować przez ostatnie kilka lat. Charyzma, magia w oczach, gesty, umiejętności, pasja i to magiczne COŚ co sprawia, że jest artystą wyróżniającym się wśród innych.

Marcelina Ścibior, General Manager Best Events Ever

Współpracę z Dawidem nawiązaliśmy w 2017 r. przy realizacji jednego z naszych największych muzycznych projektów. Bezapelacyjnie bezbłędna mimika twarzy, zawodowe podejście do poleceń, błyskawiczna reakcja na propozycje improwizowanych ujęć oraz trików, a przede wszystkim wypracowana latami pasja, która pochłania go bez reszty zarówno na scenie, jak i poza nią. To tylko nieliczne z wielu aspektów, które stawiają Dawida na piedestale wszystkich osób, z jakimi
mieliśmy okazję pracować przez ostatnie 8 lat realizacji filmowej. Swoją aparycją, zaangażowaniem oraz profesjonalizmem skradł nasze serca i kontrakty na kolejne wspólne projekty dla pierwszoligowych polskich artystów.

Klaudia Wingert – kierownik produkcji, reżyser grupy filmowej Wavee

Oszałamiający profesjonalizm w połączeniu z trudną do opisania mocą przyciągania Dawida sprawiły, że uczestnicy organizowanego przeze mnie wydarzenia nie kryli zachwytów

Sebastian DJ FEEL-X Filiks #SilazpokojuSTUDIO

Ambitny, nowoczesny iluzjonista cały czas poszukujący i kształtujący swój niebanalny wizerunek artystyczny.

Kamil Zalewski – producent spektaklu „Iluzjoniści: Pierwsze starcie”